AKHİSAR KULİS HABER

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

AK PARTİ’DEN ŞAMPİYON SPORCULARA ZİYARET

Ak Parti Akhisar İlçe Başkanı Fatih Füzün ve Yönetim kurulu üyeleri, Gaziantep’te düzenlenen Türkiye Atletizm kros şampiyonası yarışmalarından başarı ile Akhisar’a dönen takımı ziyaret etti.

AK PARTİ’DEN ŞAMPİYON SPORCULARA ZİYARET
31 Mayıs 2021 - 22:41

26 Mayıs’ta Gaziantep’te yapılan Atletizm Geliştirme Projesi (AGP) il karmaları ve kulüpler arası Türkiye kros şampiyonasında U-16 erkekler 3 bin metre kros kategorisinde Akhisarlı atletler takım halinde Türkiye 3.cüsü, ferdi sıralamada Hasan Uzun Türkiye şampiyonu oldu.

Ak Parti Akhisar İlçe Başkanı Fatih Füzün ve Yönetimi başarılı sporculara ve hocalara tebrik ziyareti gerçekleştirdi.

Takımı, Akhisar Şehir Stadyumunda ziyaret eden Başkan Füzün ve yönetimi ferdi sıralamada Türkiye 1.si olan Hasan Uzun’a hediye taktim etti.

“AKHİSAR BİR SPOR ŞEHRİ”

Akhisar’ın bir spor şehri olduğunu  belirten Başkanı Fatih Füzün, “ Şehrimiz Futbolundan, basketboluna, güreşçisinden, atletizm sporcusuna kadar nice başarılara imzasını attı. Çok değerli sporcularımız ve hocalarımızı var. İmkan verildiği halde nice başarılar kazanılabileceğini bizlere yıllarca kanıtlandılar. Hükümetimiz gençlerimize her türlü imkanı sunmaya devam edecek. Bizde Ak Parti ailesi olarak Akhisar’ın yeniden sporda başarılı olabilmesi ve yeniden başarılı sporcular yetiştirebilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Gençlerimize spor yapabilecekleri tesislerin projelerini hazırladık Akhisar halkı ile bunları zamanı geldikçe açıklamaya devam edeceğiz. Tüm derece kazanan sporcularımızı ve onları yetiştiren çok değerli hocalarımızı tekrar tebrik eder başarılarının devamını dileriz” dedi.

ak parti den şampiyon sporculara ziyaret 2
ak parti den şampiyon sporculara ziyaret 3
ak parti den şampiyon sporculara ziyaret 1
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.