AKHİSAR KULİS HABER

AKHİSAR BELEDİYESİ’NİN TARIM ARAZİLERİNDE BU KEZ PAMUK YETİŞİYOR

Akhisar Belediyesi, tarım arazilerini bu kez de pamuk ekerek değerlendiriyor. Yıllarca boş duran belediyeye ait tarım arazileri son 3 yıldır hem işlenerek canlı tutuluyor hem de belediye bütçesine ek gelir oluyor.

AKHİSAR BELEDİYESİ’NİN TARIM ARAZİLERİNDE BU KEZ PAMUK YETİŞİYOR
03 Ağustos 2022 - 13:22

Akhisar Belediyesi, kırsal kalkınmayı ve tarımsal ekonomiyi desteklemek amacıyla çalışmalarına devam ediyor. Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun göreve geldiği 2019 yılında çalışmalarına başladığı kırsal kalkınma hamlesi ile önceki dönem boş ve atıl kalan belediye arazileri tarımla değerlendiriliyor.

Konu ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “Daha önceden fiğ, mısır ve atalık karakılçık buğdayı ekip hasadını yaptığımız arazilerimizde şimdi de pamuklarımız büyümeye devam ediyor. Bu sayede yıllarca atıl duran belediye arazilerimizi tarımla değerlendirerek belediye bütçemize de ek gelir sağlıyoruz.  Tarımın değerini biliyor ve Akhisar Belediyesi olarak gereken özeni veriyoruz. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bereketli olması dileğiyle” şeklinde konuştu.

4
3
2
Akhisar Belediyesi’nin tarım arazilerinde bu kez pamuk yetişiyor
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.