AKHİSAR KULİS HABER

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

AKHİSAR’A YENİ SPOR TESİSLERİ YAPILACAK

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Süleyman Şahin, Gençlik ve Spor Bakanı Danışmanı Tolga Özençel, İl Spor Müdürü Yunus Öztürk İlçe Spor Müdürü Hasan Hüseyin Oktay ve AK Parti Akhisar İlçe Başkanı Fatih Füzün, Akhisar’a yapılacak spor tesisleri alanlarında incelemelerde bulundu.

AKHİSAR’A YENİ SPOR TESİSLERİ YAPILACAK
22 Şubat 2022 - 19:22

Konu ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Akhisar İlçe Başkanı Füzün “Akhisar’ımız geçtiğimiz dönemlerde spor alanında birçok başarı kazanmıştır. Akhisar Sporun Türkiye Kupası ve Süper Kupayı kazanması, Avrupa liglerine Akhisar’ın adının duyurulması, Güreş, Jimnastik ve Atletizmde ki dünya şampiyonluklarını Sayın Genel Müdür yardımcımıza anlattık. İlçemizin başarılarla dolu bir spor şehri olduğunu hatırlattık. Bu konuların hepsi göz önünde bulundurularak Akhisar’ımıza yeni müjdeyi veriyoruz. Şu anda Eski stadyum alanında yaptığımız yeni projeye ek olarak yine aynı alanda bulunan ve yıkım kararı olan eski kapalı spor salonunun yıkılıp yerine modern ve daha kullanılışı bir Kapalı Spor salonu yapımı sözünü aldık. Birçok başarıya imza atan Akhisar halkımızla birlikte yaptığımız bu yatırım da Akhisar’ımıza hayırlı olsun.” dedi.

20
10
30
40
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.