AKHİSAR KULİS HABER

AKHİSAR’DA YÜRÜYÜŞ VE MİTİNG ALANLARI AÇIKLANDI

Akhisar’da 2021 yılı için toplantı ve gösteri yürüyüşü yeri ve güzergahları belirlendi.

AKHİSAR’DA YÜRÜYÜŞ VE MİTİNG ALANLARI AÇIKLANDI
30 Aralık 2020 - 15:20

Akhisar Kaymakamlığı,2021 yılı için ‘açık hava toplantı alanı, gösteri yürüyüş güzergahları, toplanma ve dağılma yerleri, afiş ve pankart asılacak alanlarını açıkladı.

Buna göre,

AKHİSAR’DA TOPLANTI VE GÖSTERİ YÜRÜYÜŞÜ YER VE GÜZERGAHI

(A PLANI)

(Gerçek Kişiler, Siyasi Partiler, Sendikalar, Dernekler, Vakıflar ve Kamu Kurumu Niteliğindeki Meslek Kuruluşları vb. için)

1-Başlama Yeri (İlk Toplanma Yeri): Tahir Ün Caddesi Öğretmenevi yanı
2- Yürüyüş Güzergâhı: Tahir Ün Caddesi Öğretmen evi yanından başlayarak İş bankası kavşağından sağa dönülerek (144 Sokak) 2 Nakliye caddesi Kaymakamlık Konutu Kavşağından sağa dönülerek Ekipler Amirliği önünden Tahir Ün Caddesi öğretmen evi yanında son bulması.
3-Dağılım Güzergâhı: Tahir Ün caddesi, 15 Sokak,26 Sokak, 16 Sokak ara ve bağlantılı sokaklar gidiş ve gelişler.

(B PLANI)

(Gerçek Kişiler, Siyasi Partiler, Sendikalar, Dernekler, Vakıflar ve Kamu Kurumu  Niteliğindeki Meslek Kuruluşları vb. için)

1-Başlama Yeri (İlk Toplanma Yeri): Milli Egemenlik Meydanı toplanma yeridir.
2- Yürüyüş Güzergâhı: Milli Egemenlik Meydanından başlayarak 15 Sokak, Tepe Mezarlığı ışıklı kavşağından sağa I nakliye caddesine dönülerek Yeni Cami Önü, buradan sağa 144 sokak istikametine dönülerek Altı Eylül Işıklı kavşağından tekrar sağa dönülerek 150 Sokak üzerinden Milli Egemenlik meydanına kadar olan güzergâhı.
3-Dağılım Güzergâhı: Toplantı yerinden 15 Sokak Gölmarmara istikameti ve somuncu baba fırınlar istikametleri, 150 Sokak istikameti, 151 Sokak istikametindeki yollar.

AÇIK YER TOPLANTI (MİTİNG) ALANLARI:

1 -Milli Egemenlik Meydanı
2- İnönü Mahallesi Adliye Binası Yanı (224 Sokak)3-Paşa Mahallesi Eski Belediye Hizmet Binası önü
(1.Nakliye Caddesi)

AFİŞ PANKART ASILACAK YERLER

A-PANKART ASILACAK YERLER:

1 -Toplantı ve Gösteri Yürüyüşü düzenleyen siyasi parti, dernek, sendika vb. tüzel kişiliğe ait çalışma binaları, tesisleri ile bunlara ait eklentileri.
2- Toplantı düzenlenecek olan alan.
3-Eski Belediye Hizmet Binası karşısı otopark duvarı (l-144 Sokak Köşesi).
4-Merkez Park Kültür Salonu 144 Sokak üzeri.
5- Milli Egemenlik Meydanı Stadyum tarafı
6- Şehir Stadyumu Yan Duvarları 150 Sokak üzeri,
7-Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi Eski Acil girişi tarafı (151 Sokak Köşesi)
8-43-44  Sokak köşesi (Üçgen Park),
9-Misaki Milli İ.Ö.O köşesi 16-14 Sokak Köşesi,
10-Kaymakamlık Önü,
11-144 Sokak -201 Sokak köşesi köprü yanı,
12-167 Sokak Asmalı Kahve Kahve Mezbaha Meydanı.

B- AFİŞ ASILACAK YERLER

1 -Toplantı ve Gösteri Yürüyüşü düzenleyen siyasi parti, dernek, sendika vb. tüzel kişiliğe ait çalışma binaları, tesisleri ile bunlara ait eklentileri.
2- Akhisar Belediye Başkanlığı ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından belirlenen ilçemiz merkezindeki yerler (pano, bilboard, raket vb.)

AFİŞ PANKART ASILAMAYACAK YERLER:

Kaymakamlık hizmet binası çevresi ve kamuya ait bina ve eklentilerine pankart asılamayacak afiş yapıştırılmayacaktır. Ayrıca trafiğin yoğun olduğu ana güzergâhlarda üst geçitlere ve elektrik direklerine, panolarına pankart asılmayacak afiş yapıştırılmayacaktır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.