AKHİSAR KULİS HABER

ATSO ÜYELERİNE CANSUYU KREDİSİ DEVREDE

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası, Akhisarlı firmalarına küçük işletme üyelerinin yararlanacağı cansuyu kredisi devreye girdi.

ATSO ÜYELERİNE CANSUYU KREDİSİ DEVREDE
30 Nisan 2020 - 18:16

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Halkbank Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol uyarınca, Halkbankası tarafından yıllık 3.000.000. (Üç Milyon) TL’ye kadar cirosu olan Ticaret ve Sanayi Odası üyesi şahıs firmalarına yönelik ve küçük işletmelere cansuyu kredisi devreye alındı.

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu, Başkan Yardımcısı Kaya Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Murat Tınazlı Yönetim Kurulu Üyesi Erol Şirin’de katıldığı protokolde bilgi veren ATSO Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu,” Kovid-19 salgını nedeniyle üyelerimizin içinde bulunduğu finansal sorunların giderilmesine katkı sağlamak amacıyla odamızda Halkbank Akhisar şube müdürü Emrah Karakuş ve Portföy yöneticisi Tahir Saka ile sosyal mesafe koruyarak protokol imzaladık. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Halkbank Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol uyarınca, Halkbankası tarafından yıllık 3.000.000. (Üç Milyon) TL’ye kadar cirosu olan Ticaret ve Sanayi Odası üyesi şahıs firmalarına yönelik ve küçük işletmelere cansuyu kredisi devreye alınmıştır. 6 ay ana para ve faiz ödemesiz toplam 36 ay vadeli kredinin faiz oranı yıllık yüzde 7,5’dur. 1 Nisan 2020 tarihinden önce kurulan şahıs firmalarının kullanabileceği azamı 25.000 bin TL, KGF kefaletli nakit ve yanında 25 bin TL’ye kadar paraf kart limiti verilebilecek olan krediye başvurular, sadece www.halkbank.com.tr ve www.halkbankkobi.com.tr adresinden yapılmaktadır “dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.