AKHİSAR KULİS HABER

ATSO VE ZİRAAT BANKASI İŞ BİRLİĞİYLE GÜVENLİ TİCARET

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Ziraat Bankası arasında Ziraat Bankası Bankkart Tedarik Zinciri Finansman Projesi kapsamında protokol imzalandı.

ATSO VE ZİRAAT BANKASI İŞ BİRLİĞİYLE GÜVENLİ TİCARET
15 Aralık 2020 - 16:52

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden T.C. Ziraat Bankası Anonim Şirketi Akhisar Şubesi Müdürü Ayhan Başoğlu ve T.C. Ziraat Bankası Anonim Şirketi Çağlak Akhisar Manisa Şubesi Müdürü Orhan Hacıalioğlu ile ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu, ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Sami Karaoğlan ve ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Erol Şirin bir araya geldi.  

Ziraat Bankası ve Türkiye Odalar Borsalar Birliği’nin güçlerini birleştirdiği üretim ve ticaretin “Bankkart Başak Tedarik Zinciri finansmanı” ile büyüdüğü proje kapsamında kurumsal kartla tedarikçi finansmanı ödemelerinin kolaylaştırıldığı belirtildi.

T.C. Ziraat Bankası Anonim Şirketi Akhisar Şubesi Müdürü Ayhan Başoğlu ve T.C. Ziraat Bankası Anonim Şirketi Çağlak Akhisar Manisa Şubesi Müdürü Orhan Hacıalioğlu Güvenli Ticaret Sistemi: Bankkart Başak Tedarik Zinciri hakkında bilgilendirmeler yaptı.

Güvenli Ticaret Sistemi: Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı ile;

•Alıcılar ve satıcılar arasında büyük bir tedarik zinciri kuruyor, üye işyeri ve kurumsal kart alt yapımız üzerinden özel fiyatlama ve vade avantajı sunuyoruz. Böylece alıcı ve satıcılar kendi nakit akışlarına uygun ödeme takvimi oluşturabileceklerdir.

•Sisteme katılan alıcı ve satıcılar kendi aralarındaki ticareti, kartlı ödeme sistemi üzerinden güvenli bir şekilde yapacak, bu sayede iş hacimlerini arttıracaklardır.

•Alıcı ve satıcı arasındaki tahsilat riski ortadan kalkacak, alıcıların ürün ve hammaddeye daha hızlı ulaşmaları sağlanacaktır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.