AKHİSAR KULİS HABER

HAFTA SONU AÇIK OLACAK AKARYAKIT İSTASYONLARI VE LASTİK TAMİRCİLERİ

Akhisar Kaymakamlığı, Sokağa Çıkma Yasağı Süresince ilçede faaliyette bulunacak olan akaryakıt istasyonları ve lastik tamircileri için liste yayınladı. Listede hafta sonu açık olacak akaryakıt istasyonları ve lastik tamircilerin adresleri yer alıyor.

HAFTA SONU AÇIK OLACAK AKARYAKIT İSTASYONLARI VE LASTİK TAMİRCİLERİ
17 Nisan 2020 - 16:39

Akhisar Kaymakamlığından yapılan açıklama şöyle:

İçişleri Bakanlığının 16.04.2020 tarih ve 6879 sayılı 17.04.2020 tarih saat 24.00 ile 19.04.2020 tarih saat 24.00 arasında (hafta sonu) istisnalar hariç olmak üzere “Sokağa Çıkma Yasağı” konulu genelgesi gereğince alınan Manisa Valiliğinin 16.04.2020 tarih ve 30 nolu İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararı ile İlçemiz Hıfzıssıhha Kurulunca alınan karar doğrultusunda İlçemiz Kaymakamı Sabit Kaya Başkanlığında, kurul üyelerinin katılımıyla 17.04.2020 tarihinde saat:10.00’da toplantı yapılmış olup; açık olacak işyeri, işletme ve kurumlar değerlendirilerek aşağıdaki kararlar alınmıştır.

a)Ekmek dağıtımın düzenli olması amacıyla İlçemiz Kaymakamı başkanlığında Fırıncılar Odası Başkanının da katılımıyla Belediye Başkan Yardımcısı, İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Jandarma Komutanından müteşekkil bir komisyon oluşturulmuş olup, yapılan toplantıda İlçemizde ekmek üretiminin yapıldığı fırın ve/veya unlu mamul ruhsatlı iş yerleri (sadece ekmek ve unlu mamul satan) iş yerleri ile sadece ekmek satan bayiiler tespit edilerek, sorumlu oldukları dağıtma bölgeleri ve her dağıtım bölgesi için görev yapacak araç listeleri belirlenerek ekmek dağıtım planı hazırlanmıştır.

b)Toplantıda her 50.000 nüfusa bir adet ve il sınırları içinden geçen şehirler arası karayolu ve varsa otoyol üzerinde her 50 km için bir adet olmak üzere akaryakıt istasyonu ve lastik tamircileri kura yöntemiyle asil ve yedek olmak üzere belirlenmiş olup, sokağa çıkma yasağı süresi boyunca faaliyette bulunacak akaryakıt istasyonları ve lastik tamircilerinin unvanları aşağıda belirtilmiştir.

Sokağa çıkma yasağı süresince Faaliyette Bulunacak Olan Akaryakıt İstasyonları;
Otoban Yolu Üzeri;

1-Shell Petrol Anm Şti. Akhisar OHT Doğu Şubesi
2-Shell Petrol Anm.. Şti. Akhisar OHT Batı Şubesi

Karayolu Üzeri;

1-Asil: Dost Ege Petrol Ürünleri San ve Tic.- Kapaklı Mahallesi
Yedek: Berken Akaryakıt San. ve Tic.- Kayalıoğlu Mahallesi
2-Asil: Dağdereli Yılmazlar Petrol Ürünleri -Gördes Yolu Üzeri
Yedek: Dönmezler Akaryakıt LPG- Dağdere Mahallesi

İlçe Merkezi;

1 -Asil: Çağlak Akaryakıt Gıda San ve Tic. – Cumhuriyet Mahallesi 263 Sk. No:11/A
Yedek: Özçelik İnşaat ve Taahhüt İşleri Şti.-Seyitahmet Mahallesi 374 Sk No:221

2-Asil: Can Atılım Dayanıklı Tüketim Malları LPG -GAZ-Cumhuriyet Mahallesi 263 Sk. No:162
Yedek: Mola Petrolcülük Turizm Tic, Ve San.-Ulucami Mahallesi 374 Sk. No:106

3-Asil: GoKayalı Akaryakıt Tic. – Gölmarmara Yolu Üzeri
Yedek: Özkanlar Akaryakıt Tic. San. Şti.-Seyitahmet Mahallesi 374 Sk. No:78/4

4-Asil: Hisar Zeytincilik Gıda Akaryakıt Şubesi- Seyitahmet Mahallesi 192 Sk.
Yedek: ONRA Petrol Ürünleri Tic. Şti.- Hürriyet Mahallesi 216 Sk. No:15/3

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.